Towar polecany
  TASKI SWINGO 1255 E KABLOWA ELEKTRYCZNA
  Dostępność:  3 – 5 dni

  TASKI SWINGO 1255 E KABLOWA ELEKTRYCZNA

  (0)
  Poleć towar
  Zapytaj o towar
  17 121,60 PLN / szt
  Kup teraz

  Cechy towaru

  Osiągi

  Maszyna ta zapewnia stały i równomierny nacisk na całej szerokości jej pracy, dzięki chronionemu patentem systemowi ruchomego ułożenia szczotki względem podłogi. Powoduje to, że dobre rezultaty czyszczenia osiągnięte zostaną niezależnie od nierówności podłoża. Powierzchnia za maszyną pozostaje idealnie sucha na skutek zastosowania V-kształtnej ssawy prowadzonej na trzech kółkach. Jej specjalna konstrukcja w połączeniu z doskonałymi gumami umożliwiają zbieranie także większych zanieczyszczeń, takich jak na przykład niedopałki papierosów.

  Wydajność i proste prowadzenie

  Zastosowane w tej maszynie nowe, większe zbiorniki sprawiają, że wydłuża się czas pracy maszyny, zwiększa się również jej wydajność. Dzięki systemowi podwójnych kółek, maszyna prowadzi się w prosty i łatwy sposób nawet w ciasnych i wąskich obszarach, co pozwala na jej bezproblemowy transport po całym obiekcie.

  Ergonomia

  Niezwykle ergonomiczna konstrukcja uchwytu zapewnia komfort pracy zarówno wysokim, jak i niskim operatorom. Maszyna zbudowana została w sposób, który pozwala na jej obsługiwanie w pozycji stojącej. Intuicyjny w obsłudze panel sterowania sprawia, że sposób szkolenia operatora ograniczony został do niezbędnego minimum.

  Konserwacja

  Wszelkie punkty kontrolne maszyny zostały oznaczone charakterystycznym, żółtym kolorem, dzięki czemu szkolenie z tego zakresu zostaje ograniczone, a żywotność urządzenia znacznie się wydłuża. Serwisowanie maszyny jest ekstremalnie proste ze względu na łatwy dostęp do wszelkich części serwisowych.

  Wydajność teoretyczna (m2/h)

  1500

  Szerokość pracy (cm)

  50

  Zasilanie bateryjne

  Nie

  Szerokość ssawy (cm)

  80

  Pojemność zbiornika płynu czystego (L)

  75

  Pojemność zbiornika płynu brudnego (L)

  75

  Waga maszyny gotowej do użycia (kg)

  155

  Długość przewodu (m)

  25

  Wymiary (D x Sz x W) (mm)

  1430x530x1180

  Poziom hałasu (dB(A))

  70

  Zużycie prądu (W)

  1700

  Napięcie (V)

  230-240

  Klasa bezpieczeństwa

  I

   

   

  • Kod producenta 7516842
  • Kod towaru 700023
  • Podatek VAT 23%

  Opinie

  * Pole obowiązkowe
  Dodaj