Towar polecany Supercena
 • Taski odkurzacz AERO 15PLUS
 • Taski odkurzacz AERO 15PLUS
 • Taski odkurzacz AERO 15PLUS
 • Taski odkurzacz AERO 15PLUS
 • Taski odkurzacz AERO 15PLUS
Taski odkurzacz AERO 15PLUS
Taski odkurzacz AERO 15PLUS
Taski odkurzacz AERO 15PLUS
Taski odkurzacz AERO 15PLUS
Taski odkurzacz AERO 15PLUS
Stany magazynowe:  średnio
|
Dostępność:  Od ręki

Taski odkurzacz AERO 15PLUS

(0)
Poleć towar
Zapytaj o towar
1 367,84 PLN / szt
999,01 PLN / szt
Kup teraz

Cechy towaru

TASKI AERO 15 PLUS

Odkurzacz TASKI AERO 15 PLUS, by zapewnić maksymalną wydajność pracy oraz doskonałe efekty czyszczenia, został stworzony z użyciem najnowocześniejszej technologii oraz wyposażony w super wydajny silnik. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu w nim opatentowanej technologii wyciszania, emituje bardzo niski poziom hałasu, jest ultra cichy. Model ten posiada wbudowany system zwijania kabla zasilającego, gniazdo zasilające do podłączenia szczotki elektrycznej, dwie opcje/pozycje magazynowania oraz możliwość pracy w trybie Eco. Jest to urządzenie proste w obsłudze, gdzie akcesoria typu: kabel zasilający, czy też filtry operator może samodzielnie zdemontować i zamocować ponownie lub wymienić na nowe, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.

TASKI AERO 15 PLUS to:

 • unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań konstruktorskich
 • efektywność i ochrona środowiska
 • opatentowana technologia wyciszania TASKI
 • komfort i ergonomia pracy

Unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań konstruktorskich

Odkurzacz TASKI AERO to nowoczesne rozwiązanie konstruktorskie połączone z prostą obsługą oraz jakością i trwałością marki TASKI. Wbudowany system zwijania kabla, wskaźnik napełnienia worka oraz praca w trybie Eco, to zdecydowane zwiększenie wydajności pracy oraz doskonałe rezultaty czyszczenia.

Efektywność i ochrona środowiska

TASKI AERO to rozwiązanie, w którym z super nowoczesną technologią połączono wydajny silnik 585 W, a które daje rezultaty czyszczenia jak w przypadku odkurzacza z silnikiem o mocy 900 W lub większej. Możliwe jest to poprzez zastosowanie nowego sposobu przepływu powietrza oraz dzięki opatentowanej technologii wyciszania TASKI. Dodatkowo, modele TASKI AERO PLUS wyposażone zostały w przycisk pracy Eco, który zmniejsza pobór energii do 295 W. W rezultacie, odkurzacze te generują oszczędności przy jej zużyciu oraz zapewniają mniejszą emisję CO2 , bez negatywnego wpływu na jakość czyszczenia.

Opatentowana technologia wyciszania TASKI

Odkurzacz ten dzięki zastosowaniu w nim opatentowanej technologii wyciszania TASKI, emituje bardzo niski poziom hałasu, jest ultra cichy tak, by można go było stosować w każdym obiekcie, o każdej porze. Poprzez wciśnięcię przycisku Eco, poziom hałasu można dodatkowo zmniejszyć do 50 dB(A). Dzięki takim rozwiązaniom, urządzenie te jest idealne do zastosowania w obiektach użyteczności publicznej, w sektorze hotelarskim, firmach sprzątających, jak i obiektach służby zdrowia.

Komfort i ergonomia pracy

Odkurzacze TASKI AERO stworzone zostały z myślą o osobach pracujących z ich użyciem przez wiele godzin dziennie. Wbudowana w górną pokrywę rączka pozwala na wygodne przeniesienie odkurzacza w nowe miejsce, a system zwijania kabla zasilającego, znacząco ułatwia jego zwinięcie. Ponadto, udogodnienia typu: włączanie / wyłączanie odkurzacza stopą, wskaźnik napełnienia worka, dwie opcje/pozycje magazynowania oraz szeroki asortyment dodatkowych akcesoriów, zapewniają wysoki komfort pracy dla operatora. Przemyślana budowa i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstruktorskich to znaczące zwiększenie ergonomii pracy oraz prosta i szybka obsługa urządzenia.

Zasilanie bateryjne

Nie

Szerokość ssawy (cm)

28

Pojemność zbiornika płynu brudnego (L)

15

Waga maszyny gotowej do użycia (kg)

8

Długość przewodu (m)

12,5

Wymiary (D x Sz x W) (mm)

426x313x425

Poziom hałasu (dB(A))

53

Zużycie prądu (W)

585

Napięcie (V)

220/240

Klasa bezpieczeństwa

II

 

 

 • Kod producenta 724250
 • Kod towaru 400647
 • Podatek VAT 23%
 • EAN 7615400223305

Opinie

* Pole obowiązkowe
Dodaj

Dokumenty