Telefon: 502 598 597
Waluta:
PLN
DIVERSEY TASKI SANI CID SMART DOSE 1.4L 7521591

TASKI Sani Cid Pur-Eco SD jest skoncentrowanym, kwasowym preparatem do codziennego mycia kwasoodpornych powierzchni w toaletach, szczególnie polecany w wodzie twardej. TASKI Sani Cid Pur-Eco SD dzięki specjalnie opracowanej formule szybko i skutecznie czyści powierzchnie, zapobiega formowaniu się osadów wapiennych. Dzięki innowacyjnemu pojemnikowi SmartDose zawsze pozwala na łatwe, bezpieczne i dokładne dozowanie skoncentrowanych produktów.

SmartDose jest rozwiązaniem, które łączy wydajność i bezpieczeństwo użytkownika oraz dba o ochronę środowiska naturalnego.
SmartDose wykorzystuje małe ilości preparatu podczas dozowania, co ogranicza uwalnianie substancji chemicznych do środowiska a opakowanie przeznaczone jest do recyklingu. TASKI Sani Cid Pur-Eco SD spełnia wymagania odnośnie produktów ekologicznych EU “Flower”. Firma Diversey jest bardzo aktywnie zaangażowana w ochronę środowiska, produkuje preparaty zgodne z normami ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 gwarantując jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. Firma Diversey współpracuje również z AISE Charter for Sustainable Cleaning.

 

Cechy

  • produkt na bazie kwasu cytrynowego;
  • neutralny kwas, skutecznie czyści i odkamienia powierzchnie w warunkach wody twardej wody;
  • skuteczny przy użyciu niskich stężeń;
  • pozostawia świeży, cytrynowy zapach;
  • wygodne i kontrolowane dozowanie przez system SmartDose;
  • produkt przyjazny środowisku, pozytywnie zaopiniowany zgodnie z wytycznymi odnośnie ekologicznych produktów - EU „Flower”

 

Opis towaru

Cechy towaru

Dokumenty

Opinie